Semináře o IROP jsou stále v hledáčku žadatelů

08.04.2015 - Ministerstvo pro místní rozvoj uspořádalo během měsíce března další čtyři ze série 13 seminářů k představení Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) v krajích.Tentokrát byly poskytnuty informace o tomto programu široké veřejnosti v Jihlavě, Plzni, Pardubicích a Brně. „Velmi mne těší zájem o informace k IROP a rovněž velká účast na všech seminářích, které mají v první řadě zvýšit informovanost o možnostech čerpání a o podmínkách, které budou muset projekty splňovat. Věřím, že se nám vše vrátí v kvalitně a včas připravených projektech,“ uvedl Zdeněk Semorád, náměstek ministryně pro evropské programy.
 
Všechny čtyři březnové akce navštívilo téměř 650 účastníků, největší zájem byl v Brně, kde se semináře zúčastnilo 250 osob. Mezi posluchači jsou jak zkušení žadatelé o dotace, tak naprostí nováčci. Zájem je o podrobné informace k podporovaným aktivitám IROP, o novinky oproti programovému období 2007-2013 a samozřejmě také o harmonogram zásadních termínů ve schvalování programu v daném regionu.
  
Od 28. února letošního roku, kdy proběhl první seminář v Karlových Varech, se uskutečnilo již 9 seminářů s celkovou účastí téměř 1 500 návštěvníků. V dubnu se budou konat poslední 4 semináře, a to v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Olomouci a Praze. Veškeré informace o plánovaných seminářích i podkladové materiály naleznete na webových stránkách www.dotaceEU.cz/IROP
 


« Aktuality

Semináře o IROP jsou stále v hledáčku žadatelů

 

› | Semináře o IROP jsou stále v hledáčku žadatelů

© 2021 Insion


Tento portál provozuje společnost
Asistenční centrum, a.s.
www.asistencnicentrum.cz

Partnerem je
Hospodářská komora České republiky
www.komora.cz