Příjem plných žádostí OP PIK se odložil o dva měsíce

01.10.2015 - Zahájení příjmu plných žádostí do Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK)se posouvá o dva měsíce.Odložení příjmu plných žádostí O PIK o dva měsíce vychází vstříc podnikatelům i Ministerstvu pro místní rozvoj. Důvodem tohoto odložení je nevyhovující technická funkčnost monitorovacího systému MS2014+. Přetrvávající dílčí technické problémy v jednom z modulů systému znemožňují vyhodnotit předběžné žádosti včas a jsou překážkou v efektivním podávání plných žádostí.
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek požádal osobním dopisem ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou, aby týmy obou ministerstev společně urychlily nápravu technických problémů monitorovacího systému a ten mohl bezchybně fungovat od začátku prosince.
Podle generálního ředitele agentury CzechInvest Karla Kučery by odstranění technických problémů a odladění funkčnosti v jednom z modulů monitorovacího systému MS2014+ nemělo trvat po dokončení vyhodnocení a zpracování předložených předběžných žádostí déle než deset dnů.


« Aktuality

Příjem plných žádostí OP PIK se odložil o dva měsíce

 

› | Příjem plných žádostí OP PIK se odložil o dva měsíce

© 2021 Insion


Tento portál provozuje společnost
Asistenční centrum, a.s.
www.asistencnicentrum.cz

Partnerem je
Hospodářská komora České republiky
www.komora.cz